wtorek, 4 kwietnia 2017

Lody Molekularne

Zrobiło się ciepło i nic tylko lody...i lody...

Dziś przenoszę Was w miejsce, gdzie serwują nie tylko najlepsze lody w Poznaniu, ale najlepsze lody w ogóle 😃😋!
ul. Woźna 18
Poznań
 FB

Jest to druga lokalizacja Mariny...kawiarnia przeniosła się z okolic starego Dworca PKS na Stary Rynek.Nie ukrywam, że poprzednia lokalizacja bardziej mi odpowiadała z tego względu, że miałam zdecydowanie bliżej i lokal był bardziej klimatyczny. Większa przestrzeń, więcej stolików i duże okna robiły swoje.

Nie będzie o wystroju, tylko o lodach, bo w końcu to lodziarnia 😋.

Źródło: https://www.facebook.com/pg/marinan2poznan/photos/?ref=page_internal
W Marinie lody są przygotowane przy pomocy ciekłego azotu i dzięki temu smakują trochę inaczej niż w tradycyjnych lodziarniach.

Lody przygotowywane są na miejscu, więc chwilkę na nie trzeba zaczekać. Jedna porcja (75g) kosztuje 5,00 PLN. Cena jest adekwatna do smaku i do ilości. Przy czym, osobiście wolałabym mniejsze porcje, ponieważ mogłabym spróbować więcej smaków niż tylko dwa.

Jeśli chodzi o smaki to do wyboru zawsze jest kilka, w tym wegańskie. Lody możemy zjeść w wafelku albo w kubeczku. O tym jaki smak będzie w danym dniu możecie zobaczyć na fb.

Lody smakują doskonale...na samą myśl o nich ślinka mi cieknie.

Oprócz lodów możemy też w Marinie napić się dobrej kawy. Lubię połączenie zimnych lodów i ciepłej kawy - deser idealny 💜.
Minusem jest na pewno to, że o stolik nie jest łatwo. Przyczynia się też do tego niewielka ilość stolików i ilość osób chętnych na lody.

Płatności w Marinie tylko gotówką, co też uważam za minus w dobie transakcji bezgotówkowych.

Szczerze polecam lody, jeśli tylko będziecie w Poznaniu to koniecznie spróbujcie!
Share:  

0 komentarze:

Prześlij komentarz

A Ty?! Co o tym myślisz? - napisz :-)