sobota, 5 listopada 2016

Bezstresowa Cafe Bar


Bezstresowa Cafe Bar
ul. Krzyżowa 2
Poznań

Bezstresowa Cafe Bar to kolejne miejsce na mapie Poznania warte odwiedzenia.  Jest to swego rodzaju bar, w którym możemy zjeść coś dobrego wracając po ciężkim dniu z pracy jak i po weekendowym spacerze. Atmosfera panująca Bezstresowej jest kameralna. Chętnie się wraca do tego miejsca.

Bezstresową odkryłam całkiem przypadkiem. Przechadzając się kiedyś wildeckimi uliczkami, natrafiłam na ten bar. Każdy w pobliżu swojego domu powinien mieć takie miejsce, w którym może zjeść smacznie, kiedy lodówka w domu jest pusta, albo chce się spotkać ze znajomymi i spokojnie porozmawiać.


Miejsce z zewnątrz wygląda niepozornie, lecz w środku mieści się dwupoziomowy bar. Na parterze jest parę stolików i zamawia się jedzenie. Na piętrze znajdują się stoliki, fotele, kanapy i regały z książkami. Może się wydawać, że jest tam trochę pusto, lecz to kwestia panujacego  minimalistycznego stylu.


Teraz trochę o tym, co można zjeść Bezstresowej Cafe Bar... Codziennie jest inne menu, które możemy śledzić na facebooku. W środku niedaleko baru wiszą wypisane dania, ale zawsze o tym, co można zjeść informuje Pani stojąca za barem. Fajne jest to, że zanim powie co można zjeść musi zajrzeć do garnka, żeby wiedzieć ile jest dostępnych porcji :-)! Zawsze znajdzie się coś dla wegan i bezglutenowców, co jest dla mnie niezwykle dużym plusem. Najbardziej doceniam to, że mogę liczyć na ciasto bezglutenowe do kawy, o które tak ciężko na mieście.

Cenowo bardzo przystępnie. Zupa + danie główne można zjeść już za 15,00 PLN. Ciasta 10,00 - 12,00 PLN. Za ok. 30,00 PLN zjemy dwudaniowy obiad włącznie z deserem i kawą.Dodam tylko, że obsługa bardzo miła i zapamiętują swoich gości :-)!

Wystrój: 6/10
Obsługa: 9/10
Ceny: 2/10 (10 to wysoka cena)
Kuchnia: 8/10
Share:  

0 komentarze:

Prześlij komentarz

A Ty?! Co o tym myślisz? - napisz :-)