niedziela, 20 grudnia 2015

Wine. Bar. Mielżyński

Wine Bar Mielżyński kojarzy mi się przede wszystkim z dobrym jedzeniem. Wine Bar Mielżyński to nie tylko jedzenie, a przede wszystkim wina, które możemy kupić w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym.


ul. Wojskowa 4

60-672 Poznań

Wine Bar Mielżyński nie tylko znajduje się w Poznaniu, ale też w dwóch lokalizacjach w stolicy. Jest to połączenie restauracji z winiarnią. Surowy wystrój...część sali to po prostu magazyn z winami, a druga część to niewielka restauracja z dobrą kuchnią.


http://kulinarnypoznan.pl/artykul-r/restauracja/mielzynski-wine-bar.html

http://kulinarnypoznan.pl/artykul-r/restauracja/mielzynski-wine-bar.html
http://kulinarnypoznan.pl/artykul-r/restauracja/mielzynski-wine-bar.html

Karta dań nie jest obszerna - znajduje się na tablicy tuż nad kuchnią. Uwielbiam takie restauracje, które mają zawężoną listę dań i do tego menu zmienia się co jakiś czas. Obecnie panuje menu z gęsiną :-).
Będąc ostatnio w Wine Bar Mielżyński jadłam rosół z gęsi i łososia z czarnym sezamem i czarną soczewicą. Łosoś był pycha! Na następny dzień poszłam szukać czarnego sezamu i czarnej soczewicy - teraz w domu tak podaję łososia :-). Jak widać nie tylko książka kucharska może być inspiracją.Oczywiście żadne miejsce nie jest idealne... Wine Bar Mielżyński też ma swoje minusy... W restauracji trochę panuje chaos...długo czeka się na chwilę, w której kelner się nami zainteresuje. Przy czym czas oczekiwania na jedzenie nie jest zbyt długi. 

 Obsługa dość zabiegana i mało zaangażowana. Z drugiej strony musimy pamiętać, że nie jest to typowa restauracja tylko wine bar. 

Na pewno jeszcze zajrzę do Wine Bar Mielżyński ...jedzenie zdecydowanie wygrywa, a to jest najważniejsze!


Wystrój: 6,5/10
Obsługa: 5,5/10
Ceny: 7/10 (10 to wysokie)
Kuchnia: 8,5/10
Share:  

0 komentarze:

Prześlij komentarz

A Ty?! Co o tym myślisz? - napisz :-)