czwartek, 19 czerwca 2014

KonkursZ uwagi na to, że konkurs to moje drugie imię, postanowiłam zorganizować coś dla moich czytelników :-).

Do wygrania jedno podwójne zaproszenie na Męskie Granie w Poznaniu!

DATA: 19 lipca 2014

MIEJSCE: Stara Gazownia Poznań

ZAGRAJĄ: Artur Rojek, BRODKA, Luxtorpeda, Dawid Podsiadło, Tomasz Stańko + Marcin Masecki + Macio Moretti.

Szczegóły na stronie.

Zasady:
 1. Polub mój FanPage 
 2. Pod tym wpisem zostaw komentarz podając imię i nazwisko (czy nick) pod jakim lubisz mnie na fanpage'u i odpowiedź na pytanie konkursowe, które brzmi: "Z jakim celebrytą najchętniej wybrałabym / wybrałbym się na koncert i dlaczego?"
 3. Konkurs trwa od 19 czerwca do 10 lipca 2014 do godziny 23:59.

 Poniżej regulamin Konkursu (dalej: Regulamin).

Postanowienia ogólne:
 1. Organizatorem Konkursu jest autorka bloga http://hendifly.blogspot.com (dalej: Organizator).
 2. W Konkursie udział mogą wziąć osoby pełnoletnie lub osoby posiadające zgodę opiekuna.
 3. Udział w Konkursie jest nieodpłatny i dobrowolny.
 4. Konkurs będzie przeprowadzony na oficjalnym blogu dostępny pod adres http://hendifly.blogspot.com/ (dalej: Blog).
 5. Jednym z elementów zadania konkursowego jest polubienie fanpage Bloga, który znajduje się pod adresem https://www.facebook.com/pages/hendiflyblogspotcom/123935547681753 (dalej: FanPage).
 6. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, zarządzany ani powiązany z podmiotem będącym właścicielem serwisu Blogger i Facebook. Właściciele serwisu nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności wobec uczestników konkursu z tytułu przeprowadzenia Konkursu.
 7. Celem Konkursu jest promocja Bloga.
 8. Konkurs nie jest grą losową określoną w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 2009 r. Nr 201, poz. 1540).
 9. Konkurs będzie się odbywać zgodnie z niniejszym Regulaminem.
 Czas trwania konkursu:
 1. Konkurs rozpoczyna się w dniu 19 czerwca 2014 r. i trwa do dnia 10 lipca 2014 r. do godziny 23:59.
 Warunki uczestnictwa w konkursie:
 1. Uczestnikiem Konkursu (dalej: Uczestnik) może być osoba pełnoletnia lub osoba posiadająca opiekuna.
 2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie zadania konkursowego, o którym mowa poniżej.
 3. Zadanie konkursowe polega na: (i) polubieniu FanPage, (ii) pozostawieniu komentarza pod wpisem konkursowym na Blogu wraz z imieniem i nazwiskiem pod jakim Uczestnik lubi FanPage i adresem e-mail oraz (iii) udzieleniu odpowiedzi na pytanie, które brzmi następująco "Z jakim celebrytą najchętniej wybrałabym / wybrałbym się na koncert i dlaczego?" pozostawione w komentarzu pod wpisem konkursowym.
 4. Prawidłowe wykonanie czynności, o których mowa w pkt. 3 niniejszego Regulaminu uważane jest za zgłoszenie udziału w konkursie.
 5. Uczestnik może przesłać co najmniej dwa zgłoszenia konkursowe.
 6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za roszczenia osób trzecich w przypadku, gdy treść zgłoszenia narusza ich prawa. Pełną odpowiedzialność w tym zakresie ponosi Uczestnik.
Wybór laureata Konkursu:
 1. Po zakończeniu Konkursu, nie później jednak niż w ciągu 2 dni roboczych od zakończenia terminu Konkursu zostanie ogłoszony na Blogu laureat Konkursu.
 2. Organizator spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze jednego laureata.
 3. Decyzja Organizatora w zakresie wyboru laureata jest ostateczna.
 4. Przy wyborze laureata Organizator dokona oceny zgłoszeń wedle własnego uznania, biorąc w szczególności pod uwagę (i) oryginalność, (ii) kreatywność oraz (iii) walory językowe.
Przyznanie nagrody:
 1. W Konkursie zostanie przyznana jedna nagroda jednemu laureatowi w postaci dwóch biletów na koncert Męskie Granie, który odbędzie się 19 lipca 2014 r. w Poznaniu o wartości 140 PLN.
 2. Nagroda w konkursie zostanie wydana laureatowi za pośrednictwem adresu e-mail w dniu ogłoszenia wyników konkursu na Blogu.
 3. W razie gdy nagroda nie zostanie doręczona laureatowi na skutek podania przez niego nieprawidłowego adresu e-mail, jego prawo do nagrody przepada na rzecz Organizatora. Organizator dopuszcza możliwość ponownego wyboru laureata.
Postanowienia końcowe:
 1. Zasady przeprowadzania Konkursu określa niniejszy regulamin.
 2. Regulamin dostępny jest na Blogu.
 3. Uczestnikom nie przysługuje wynagrodzenie za uczestnictwo w Konkursie ani zwrot kosztów uczestnictwa w Konkursie.
 4. Niedopełnienie warunków uczestnictwa w Konkursie  może skutkować wykluczeniem z uczestnictwa w Konkursie.
 5. Uczestnictwo w Konkursie jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.
Powodzenia!
Share:  

25 komentarzy:

 1. Miranda Mrozowska mój mail to miranda.mrozowska@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Na koncert udałabym się z Czesławem Mozilem, Jest to jeden z niewielu artystów którzy bywają celebrytami ale to nie przeszkadza mu w tworzeniu dobrej muzyki. Czesław na Męskim Graniu z pewnością by się odnalazł wiec po 5 minutach szalelibyśmy pod sceną. A po koncercie zabrałby mnie do swoich znajomych na backstage na małe after party:) Pozdrawiam Miranda Mrozowska

  OdpowiedzUsuń
 3. Natalia Wąsikowska, a mój e-mail to kapiszona32@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Natalia Natasza Wasilewska :-)

  Na koncert bardzo chętnie wybrałabym się z Ewą Chodakowską :-) Jako że od ponad roku ćwiczę razem z nią, to bardzo chętnie poznałabym ją osobiście i spędziła z nią trochę czasu, bo wydaje się być osobą o niezmierzonej ilości energii, niezwykle pozytywną i pełną radości, a z takimi ludźmi najchętniej spędzam czas i się przyjaźnię, bo sama jestem wulkanem energii i zawsze mnie "nosi" :-) Zatem myślę, że czas spędzony z nią na koncercie na pewno należałby do baaaaardzo udanych :-D

  Pozdrawiam i życzę udanego dnia!

  N.

  OdpowiedzUsuń
 5. Maciek Zielinski
  (adres e-mail: szukammuzykow@interia.pl)
  ODPOWIEDZ:
  Z kim najchętniej wybrałbym się na koncert? Odpowiedz sama ciśnie się na usta. Jak imprezować, to tylko z...Rihanną. Dlaczego? Ponieważ moglibyśmy bezkarnie roznieść salę, głośno i hucznie dopingować artystów, którzy pojawiliby się na scenie, śpiewać, a raczej wykrzykiwać najbardziej znane numery, który spływałyby z estrady. Ja już bym ją polskiego szybko nauczył!:) Wszystko to w doborowym towarzystwie, bo z kim świętować i celebrować muzykę, jak nie z najjaśniejszą, światową gwiazdą muzyki POP/R&B? Tego wieczoru połączenie barbadoskiej krwi z krwią polską stworzyłoby mieszankę wybuchową!

  OdpowiedzUsuń
 6. Najchętniej na koncert wybrałbym się z Panem Krzysztofem Ibiszem. Uważam go za przesympatycznego człowieka. Miałem nawet okazję z nim chwilę porozmawiać. Zawsze młody, uśmiechnięty, pełny życia i właśnie z takim kompanem chciałbym zahaczyć niezapomniany koncert i szaleć pod sceną dopóki zespół by nie skończył. Nie mam żadnych wątpliwości, mój wybór padłby na Pana Ibisza. :)
  Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć :) Liczy się pierwsza myśl: Ostatnio byłam na koncercie Brodki i jestem nią oczarowana. Chciałabym spędzić jeszcze jedną chwilę z nią i Arturem Rojkiem i będzie to możliwe jeśli wygram bilety. Ja uwielbiam Monikę, a mój chłopak, Tomek, Rojka, bo słuchał go od dzieciństwa, kiedy Artur Rojek śpiewał jeszcze w grupie Myslovitz. Jeśli miałabym możliwość to wybrałabym się na koncert z Moniką Brodką. Mogłaby towarzyszyć mi do czasu własnego koncertu, a w momencie, kiedy prowadzący by ją wywołali wyszłaby na scenę. Monika wygląda jak mała dziewczynka, a kryje w sobie wielkiego powera. Kiedy z Tomkiem byliśmy na jej koncercie zaskoczyła nas oryginalnymi pomysłami, wariowaniem i autentycznością na scenie. Najbardziej zdumiał mnie wybór piosenki, którą zaśpiewała jako ostatnią. Był to utwór z dosyć smutnego repertuaru. Mało który artysta dobiera sobie taki zestaw muzyczny na pokaz. A mam wrażenie, że z reguły gwiazdy Męskiego Grania to ci muzycy, którzy mają w swoich tekstach wiele prawdy o życiu i "nie sprzedają" w swoich piosenkach tylko pozytywnych myśli. Myślę, że Brodka umiałaby się wczuć w koncert będąc na nim z innej perspektywy. Byłaby też świetną kompanką do zabawy i refleksji nad mądrymi utworami.

  Pozdrawiam, Antonina Kolanowska

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapomniałam o e-mailu : lamalaeducacion@o2.pl
  Trzymaj się :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Katarzyna Oliwia Es
  email: kat_dan@op.pl

  Na koncert najchętniej wybrałabym się z Ewą Farną. Uważam ją za osobę niezwykle sympatyczną. Mimo iż jest znana w całym kraju jak i poza jego granicami, jest dziewczyną, z którą można normalnie porozmawiać. Jest szczera, zawsze mówi to co myśli, pogodna, uśmiechnięta, tryskająca pozytywną energią, która jak wiadomo na koncercie jest niezbędna! Ewka to lekko zwariowana, pozytywnie zakręcona osoba, więc bez przeszkód mogłybyśmy razem poszaleć pod sceną. :) Wspólne śpiewanie największych hitów, przyciąganie uwagi występujących artystów głośnym krzyczeniem, tańczenie i dobra zabawa - tak wyglądałby nasz wspólnie spędzony koncert!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ola Es: wybrałabym się najchętniej z Danielem Olbrychskim. Dzis już takich mężczyzn "nie robią" a szkoda bo to niezwykle interesująca postać.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anna Maria Zet. Gdybym mogła zaprosiłabym na koncert Roberta Więckiewicza.Z niezmieniającym się od lat podziwem rozmawiałabym z nim o życiu, o jego rolach, o tym z którym z bohaterów najbardziej się utożsamia, słuchalibyśmy koncertu, pili wino. I tak do białego rana...

  OdpowiedzUsuń
 12. Myślę, że koncert o jakim w tytule konkursu, to "Męskie granie", więc celebryta jakiego chciałbym tam zaciągnąć jest kobietą w myśl zwyczajowego dopełnienia i kontrastu. Ciekaw jestem naturalnego obycia w swoim naturalnym środowisku rzeczonej osoby. Wierzę, że wpłynęłoby to dodatnio na moją recepcję przekazu płynącego ze sceny. Przy tym chciałbym dowiedzieć się czegoś o profesjonalnym zajmowaniu się muzyką. Wszystko to pokładałbym w Oldze Jackowskiej, znanej wszem i wobec jako Kora. Oczywiście, interesuje mnie czy jedna z najjaśniejszych gwiazd rocka czuje się tak naprawdę celebrytką i co przez to rozumie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Z Jackiem Braciakiem, bo to mądry chłopina jest, a mądrość celebrowana być powinna, nie głupota.
  Zbigniew Jamroz

  OdpowiedzUsuń
 14. Kamil Purol
  e-mail: doma88@vp.pl

  Pomyślałem o Justinie Timberlaku, byłem na koncercie jest... ,,Ojejku''.
  Ale przecież na Justina przyjdzie pora, mam w rodzinie też tenora.

  Znam Pana Janusza,co bez trąbki sie nie rusza.
  Ma muzyczne wykształcenie,córke świetną (też na scenie).

  Czasem grywa na pogrzebach, taka jest ludzi potrzeba:)
  W życiu ciągły ma survival, chcę go zabrać na festiwal.

  Ma energie niespożytą, On jest moim celebrytą.
  Ten Pan Janusz jest wspaniały,to mój teściu ukochany,
  Robię teraz to dla niego, bo szanuje GOŚCIA tego:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Kamil Purol
  e-mail: doma88@vp.pl

  Pomyślałem o Justinie Timberlaku, byłem na koncercie jest... ,,Ojejku''.
  Ale przecież na Justina przyjdzie pora, mam w rodzinie też tenora.

  Znam Pana Janusza,co bez trąbki sie nie rusza.
  Ma muzyczne wykształcenie,córke świetną (też na scenie).

  Czasem grywa na pogrzebach, taka jest ludzi potrzeba:)
  W życiu ciągły ma survival, chcę go zabrać na festiwal.

  Ma energie niespożytą, On jest moim celebrytą.
  Ten Pan Janusz jest wspaniały,to mój teściu ukochany,
  Robie teraz to dla niego, bo szanuje GOŚCIA tego:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam, na koncert wybrałabym się z dziennikarką i prezenterką telewizyjną panią Grażyną Torbicką, ponieważ jest dla mnie profesjonalistką w każdym calu i osobą, która zrobiła karierę w pozytywnym znaczeniu tego słowa nie przejmując przy tym męskich wzorców .
  Nie jest co prawda celebrytką, jeżeli przyjmiemy, że za tym terminem kryje się osoba, która ma "parcie na szkło" i za wszelką cenę chce zaistnieć w przestrzeni publicznej.
  Podoba mi się również, że pani Grażyna chroni swoją prywatność, co pozytywnie świadczy o Jej osobowości.

  OdpowiedzUsuń
 17. Skarpetki_w_sandalach30 czerwca 2014 10:45

  Na Męskie Granie wybrałabym się z Maciejem Sieradzkym. Idąc na koncert z kimś znanym nie chciałabym czuć się jakoś nieswojo a sądzę, że jego osobowość pasowała by zarówno mi jak i innym moim towarzyszom.

  Byłabym zapomniała. Kolejnym uzasadnieniem dlaczego właśnie on a nie ktoś inny, to to iż jest kozaDZKY.

  Olga Skoneczna
  skarpetkiwsandalach@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 19. Karol Zyśk

  Na koncert najchętniej wybrałbym się z Kubą Wojewódzkim, ponieważ doskonale zna się na muzyce, rzuca z rękawa inteligentnymi żartami oraz potrafi się dobrze bawić (no i ma Lamborghini, może udałoby mi się wtedy spełnić swoje inne marzenie i usiąść za kółkiem tej bestii :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Marcin Młynarczyk, m.mlynarczyk@hotmail.com

  Na Męskie Granie najchętniej przeszedłbym się z Bogusławem Lindą. Nie narzeka na koncercie, że jest tłoczno i za głośno, bo przeważnie nie chce mu się z nikim gadać. Gdy ktoś go nadepnie pod sceną, ten kwituje to krótkim 'wypier...ć'. Na dodatek fajny ma samochód - żony, więc jak ludzie byśmy podjechali pod Starą Gazownię. Polecam go jako partnera na koncert!

  OdpowiedzUsuń
 21. Roksana Horzela roksanahorzela@gmail.com
  Witam !Na koncert najchętniej wybrałabym się z Arturem Rojkiem !
  Jest dojrzałym mężczyzną, który czaruje i głosem i muzyką.
  Artysta przez duże A ,Jego teksty trafiają swą prostotą i emocjonalnością prosto w każdy neuroprzekaźnik mojego ciała. Z Arturem Rojkiem wybrałabym się na koniec świata!!

  OdpowiedzUsuń
 22. Magdalena Sydoruk

  Na koncert Męskie Granie najchętniej wybrałabym się z Piotrem Banachem. Piotr nie wpisuje się w często przytaczaną definicje celebryty, czyli osoby znanej z tego, że jest znana. Dla mnie Piotr Banach jest osobą niebanalną, tworzy fantastyczną muzykę oraz ma dystans do siebie i świata. Bardzo chętnie zaprosiłabym go na najbliższy koncert Męskie Granie w Poznaniu.

  OdpowiedzUsuń
 23. Dana Paron
  wapwap@interia.pl

  T--o jedno nazwisko ciśnie się do głowy
  O--tóż z Panem Karolakiem wypad byłby bombowy
  M--a on bowiem wspaniałe poczucie humoru
  A --więc byłby dodatkową atrakcją wieczoru
  S--ama przyznać muszę, sympatią wielką go darze
  Z--atem o wyjściu na koncert z tym aktorem marze.
  -- :-) -- Ponadto słyszałam, że sam co nieco śpiewa
  K--iedy chwyta mikrofon, głosem swym tłum rozgrzewa
  A--ch, gdyby sali koncertowej z nim przekroczyć progi
  R--adośnie poddać się dźwiękom, aż same tańczą nogi
  O- dczuwać ten stan emocji z niczym nie porównywalny
  L--ekko unosić się w górę, ach, byłby to czas genialny
  A --kiedy potem się skończy ten piękny koncert marzenie
  K--oniec końców zostanie w sercu wspaniałe wspomnienie!

  Byłoby zatem bajecznie, pozdrawiam serdecznie! :-)

  OdpowiedzUsuń
 24. Na koncert Męskiego Grania wybrałabym się z Andrzejem Poniedzielskim.
  A dlaczego?
  Hmm... Za energie i humor.
  I jeszcze skoro najnowszy hit z Męskiego Grania to "Elektryczny" to nadaje się jak najbardziej ze swoją czupryną :)

  Basia Gródek
  sadcake@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 25. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

A Ty?! Co o tym myślisz? - napisz :-)