środa, 2 kwietnia 2014

Hendifly reads Magazines - Cosmopolitan April Part I


Na okładce kwietniowego magazynu Cosmopolitan pojawiła się piękna Agnieszka Sienkiewicz. W środku magazynu znajduje się z nią wywiad - przyjemny i lekki.


Co jest teraz Cosmo? Numer jeden połączenie spodni i spódnicy - nie trzeba już wybierać można nosić to i to :-) Nr 2 Siostry z Grupy Haim. Nr 3 podwójne pierścionki zakończone kuleczkami. 


Płaszcz na słodko! Jeśli płaszcz to w pastelowych barwach. Obiecałam sobie, że w tym sezonie nie kupię sobie niczego w ciemnym kolorze! Póki co, tego się trzymam. Pewnie niedługo zaprezentuje Wam swój wiosenny płaszczyk!


Z cyklu Ty & Tylko Ty bardzo fajny artykuł o tym, jak otoczenie wpływa na to, jacy jesteśmy. Wyobraźcie sobie, że każdy z nas jest średnią pięciu dorosłych osób, z którą spędza najwięcej czasu. Warto więc przeanalizować z kim spędzamy czas i jak to wpływa na nas, na nasze życie i to jacy jesteśmy. Sama mam już pewne wnioski :-)


Artykuł Co o Tobie Myślą W Pracy, sprowadza się do tego, że warto pytać swoich przełożonych o to, co o nas myślą, o tym jak pracujemy, co robimy dobrze, a co źle. Trzeba być przygotowanym na krytykę i umieć wyciągać z niej wnioski. 


Chciało by się powiedzieć cudze chwalicie swojego nie znacie. Magda Górka operator filmowy, kobieta która wygląda jak młodsza siostra Michelle Pfeiffer. Mieszka w Los Angeles i pracuje przy produkcjach filmowych. 


Z cyklu Ty&On artykuł o tym, jak dbać o związek. Czytając wszystko wydaje się oczywiste, gorzej z praktyką. Nie pozwólmy, żeby codzienność zabiła miłość. Nie warto kłócić się o głupoty, można wspólnie z partnerem ustalić swoje zasady i poprawić mu humor miłym gestem!


Wydaje mi się, że z roku na rok coraz więcej osób zaczyna biegać. Sama kiedyś biegałam i obiecuję sobie, że tego lata do tego wrócę. W magazynie Cosmo wszystko o bieganiu, w tym rozpiska treningu dla początkujących.


Pośladki jak jabłuszko? Tylko z Ewą Chodakowską. Znam te ćwiczenia z jej kalendarza i w tej chwili jestem, a raczej kończę drugi miesiąc :-). Ćwiczenia całkiem fajne, o efektach będę pisać osobny post. O modzie na kropki i nie tylko  :-)

W kwietniowym magazynie Cosmopolitan pojawił się pomysł na fryzury na każdy dzień tygodnia. Zaczynam od prostych rozpuszczonych włosów, potem kucyk, kok, warkocz i weekendowe szaleństwo :-). Oprócz fryzur makijaże na miarę gwiazdy! Zdjęcie nr 1, makijaż po prawej cudeńko!Sposób na to jak wydobyć głębie spojrzenia i ukryć cienie pod oczami.


Nominacje Cosmopolitan do najlepszych kosmetyków roku. A Wy macie już swoje typy?I ostatnie...pomysły na łatwe, ale jakże efektowne manikiury!


Share:  

0 komentarze:

Prześlij komentarz

A Ty?! Co o tym myślisz? - napisz :-)