czwartek, 6 marca 2014

The Giant Extreme Volume Mascara od Catrice Cosmetics


Tym razem przychodzę do Was z recenzją tuszu do rzęs:-). Nie ukrywam, że pierwszy raz skusiłam się na mascarę w takim przedziale cenowy. Zawsze wybieram tusz do rzęs w przedziale cenowym od 40 do 100 PLN. Dokładnie 38 PLN, kosztuje moja niezawodna mascara od Bourjois. 

THE GIANT EXTREME VOLUME MASCARA 
Mascara ekstremalnie pogrubiająca


Od producenta

Niespotykanie pogrubione rzęsy dzięki unikalnej formule i mega dużej szczoteczce w kształcie stożka. Szczoteczka pokrywa tuszem każdą rzęsę - od nasady, aż po koniec aby uzyskać efekt push-up.

Cena: 18,99 PLN
Pojemność: 12 ml
Strona www: Catrice

Moja opinia

Tusz jest dostępny w wersji wodoodpornej i nie, zdecydowałam się na tą drugą wersję. Tusz pachnie delikatnie i przyjemnie. Jego zadaniem jest nadanie efektu naszym rzęsom sztucznych. Szczoteczka tuszu jest dość imponująca. 


Moim zdaniem szczoteczka jest za duża, pomimo tego, że mam duże rzęsy. Niewygodnie aplikuje się nią maskarę, chociaż bardzo ładnie je podkreśla.


Sam tusz nie jest powalający. Skleja rzęsy przy nakładaniu. Jego największym minusem jest to, że się obsypuje po paru godzinach, albo jak delikatnie potrzemy oko, co nie wygląda dobrze. Biorąc pod uwagę cenę, to może nie jest to wcale taki zły tusz, nie mam porównania.

Zobaczcie, jak tusz prezentuje się na rzęsach.

Jeśli macie jakieś doświadczenia z maskarami Catrice, śmiało piszcie!

Share:  

0 komentarze:

Prześlij komentarz

A Ty?! Co o tym myślisz? - napisz :-)