czwartek, 27 czerwca 2013

Hendifly reads Magaznines - June part 2 / July part 1


Witajcie Kochani!

Na wstępnie przepraszam, za małe opóźnienia na blogu, ale w pracy mamy tyle na głowie, że po powrocie do domu idę spać... Dodatkowo nie cieszy mnie fakt, że czas tak szybko lecie od poniedziałku do piątku, bo się nie wyrabiam :-)!

Przegląd prasy obejmuje czerwcowe wydanie Glamour i lipcowe wydanie Cosmopolitan. W następnym poście pojawi się przegląd Trendy Art of Living. W związku z tym ostatnim magazynem planuję wprowadzić pewien cykl na bloga, ale o tym po weekendzie :-).

No to startujemy!

Rano jadąc do pracy przeglądałam zawsze prasę, bo w tramwaju spędzam ok. 21 minut, ale odkąd zmieniłam środek transportu na rower robię to wieczorami, dzięki temu się relaksuje tuż przed snem.


Na czerwcowej okładce Glamour pojawiła się przepiękna Małgorzata Socha - uwielbiam ją, za urodę i talent aktorski!

Glamour w związku z tym, że obchodziło dziesięciolecie wybrało Kobiety Dekady Glamour, a wśród nich: Gosia Baczyńska, Monika Brodka, Małgorzata Kożuchowska, Reni Jusis, Dominika Kulczyk-Lubomirska, Anna Mucha, Maria Peszek, Anna Przybylska, Anna Rubik oraz Małgorzata Socha.


Każda z Kobiet Dekady Glamour zdradza co robiła 10 lat temu, czego żałuje i co będzie za 10 lat robić. Najbardziej podobały mi się wypowiedzi Małgosi Sochy, Marii Peszek i Anny Przybylskiej.

Ściągawka z trendów na lato, dla tych, którzy nie mają czasu na ich ogarnięcie. 

Teraz czas na stroje i dodatki, które są w sam raz na plażę!

W tym roku odpuszczę sobie kupno stroju kąpielowego, z tego względu, że jestem w posiadaniu czterech, które wciąż noszę. Kuszą mnie te stylizowane na pin up girl, kto wie, może coś upoluję na wyprzedaży. 

W lato, według Glamour, trzeba wykazać się kreatywnością w upięciu włosów. Rozpuszczone włosy to banał. Ja na Zszywce.pl mam zaznaczone parę fryzur, ale jakoś nigdy nie ma czasu żeby je wykonać :(. W takim razie, może propozycje Glamour?Nie jestem entuzjastką biwaków i spania pod namiotem, ale pod namiotem przedstawionym poniżej mogłabym zasnąć ;-). Cena ok. 800 PLN za najtańszy. W lipcowym numerze Cosmopolitan jest znacznie więcej artykułów do poczytania niż w Glamour. 

Na okładce Cosmo Edyta Herbuś, a w środku przepiękna sesja i wywiad. W wywiadzie o sławie, miłości i przemijaniu. Planujecie zmianę fryzury, więc może bob? Nie zdecyduję się na taką fryzurę z tego względu, że w moim przypadku byłaby to diametralna zmiana ;-). Planuję jedynie zrobić grzywkę na bok.


W tematach związkowych możemy poczytać o tym, czemu mężczyzna nie dzwoni i co zaczyna czuć jeśli zostawiasz u niego szczoteczkę do zębów oraz o tym, jak zmienia się życie rok po ślubie. 
Koleżanki vs Ukochany, każdy chyba z nas stała kiedyś przed takim dylematem. Zdecydowanie nie należę do osób, które będąc z kimś zaniedbują przyjaźnię i nie pochwalam czegoś takiego! O szczere przyjaźnie trzeba dbać bez względu na to, czy jesteśmy z kimś czy sami i czy przyjaźnimy się z dziewczynami czy facetami. 


Zostając jeszcze w tematach związkowych w Cosmo możemy przeczytać o 8 Miłosnych Wyzwań, które stoją przed każdą z nas. Ja mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że przerobiłam wszystkie osiem, a niektóre dalej przerabiam. 


Ty i Tylko Ty, czyli artykuły dla każdej / każdego z nas.

9 sprawdzonych sposobów by inni robili to, co chcesz! Zdecydowanie lubię takie psychologiczne sztuczki. Przy czym tylko o nich czytam, a nie wprowadzam w życie, może to błąd;)? Część sztuczek przedstawionych w artykule pochodzi z książki Roberta Cialdiniego. 


W Cosmo możecie również poczytać o tym, czy decyzję które podjęliście są rzeczywiście wasze i o tym, jak zdobyć pracę. Z gorących tematów - Kobiety z bombom zegarową (Efekt Angeliny). Nie ma nic ważniejszego niż zdrowie, nie tylko trzeba o siebie dbać na co dzień, ale też pomyśleć o regularnych badaniach. 


Odpowiedzi na kobiece pytania...


Akcja Cosmo Opalaj Się Bezpiecznie! Odpowiedzi na różne pytania. Dowiedziałam się, że ubranie w ciemnych kolorach chroni lepiej skórę przed promieniowaniem UV niż jasne ubrania. Słońce może być niebezpieczne, dlatego uważajmy na nie i stosujmy maksimum ochrony. Kremy z wysokim filtrem, czapka czy chustka na głowę, picie dużej ilości wody i nie przebywajmy za długo na słońcu, ponieważ nie jest to dla nas bezpieczne. 

Od 28 czerwca, czyli od jutra do 12 lipca przy zakupie kremu do opalania DAX w drogerii Rossmann drugi dostaniecie w prezencie.
 
Dodatkowo konkurs na http://www.cosmo.pl/opalaj/opalanie.php. Wypełnij ankietę do 7 sierpnia 2013 i wygraj nagrody. 
Stroje, czyli to, co teraz na czasie :-)

Na koniec o tym, jak dbać o włosy w lato. Na lato zrezygnujmy z suszenia włosów suszarką, zadbamy o to, żeby w sypialni było chłodno i upinaj włosy! Rozważmy też cięcie grzywki ;-). 


Następny przegląd prasy będzie poświęcony...


Share:  

0 komentarze:

Prześlij komentarz

A Ty?! Co o tym myślisz? - napisz :-)