czwartek, 24 marca 2011

Biżuteria!!!Dzisiaj trochę o biżuterii, a szczególnie o bransoletkach :-). Coraz częściej w sklepach możemy zauważyć taki rodzaj biżuterii, który komponujemy samodzielnie. Dziś przyjrzymy się temu bliżej i poznamy ceny takich samodzielnie skonstruowanych zestawów.


Na pierwszy rzut idzie Pandora. Bransoletka widoczna jest w prawym górnym rogu - skórzany pasek z jednym koralikiem modułowym cena - 359 zł! - szok i przesada! Podstawy do bransoletek zaczynają się od 199zł, a koraliki od 69 zł nawet do 3 500zł. Dowolne zestawy można komponować na stronie stronie internetowej: http://www.pandora.net/pl-pl 


Kolekcja biżuterii Chamilia sprzedawana w Kruku  - bransoletka w lewym górnym rogu. Cena bransoletek w przedziałach od 199 zł do 379 zł. Chamilia beads 99 zł - 1290 zł. Adres strony do sklepu: http://wkruk.pl/


Beads Collection w Aparcie, to chyba najbardziej kusząca propozycja. Bransoletki zaczynają się już od 59 zł, a większość zawieszek można mieć już za 69 zł, 74 zł. http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,24


W tym sezonie bardzo modne są bransoletki rzemyki czy sznurki z zawieszkami. Takie proponuje nam sklep http://lilou.pl/ Ceny zaczynają się od 75 zł, a takie naprawdę ładne na grubym sznurku są za 100 zł. Cena uzależniona jest od liczby zawieszek. Muszę przyznać, że jest to dość drogo, w końcu płacimy za małą srebrną zawieszkę na sznureczku. Zostałam obdarowana taką bransoletką i muszę przyznać, że nie polecam, wygrawerowany napis jest słabo widoczny, a sznurek wyblakł po jakimś niecałym miesiącu. Koszt zakupienia nowego sznurka 15 zł.


Przedstawię teraz alternatywę, coś w rozsądnej cenie i naprawdę ładne :-). Nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, żeby mieć modną biżuterię. 


Biżuteria!!!

Biżuteria!!! przez honoratka87 na Polyvore.com

Bransoletki przedstawione powyżej pochodzą z następujących sklepów:

http://www.bydziubeka.pl/ Bransoletki tej firmy są bardzo ładne. W sklepie jest bardzo duży wybór, pod względem koloru i kształtów. Możemy nabyć już gotową bransoletkę lub kupić półfabrykaty. Bransoletki są już od 19zł, w stylu Lilou tylko bez graweru. Takie naprawdę ładne są w granicach 50 - 70 zł. 
http://www.pasart.pl/ W tym sklepie internetowym, ceny są najbardziej konkurencyjne :-). Podstawy do bransoletek można mieć już za 3,39 zł,  większość koralików jest za 1 zł, a najdroższe za 1,49 ;-). Gotowe bransoletki są w okolicach 40 zł i naprawdę są ładne!

Szkoda wydawać fortunę pieniędzy na biżuterię, która będzie modna sezon, góra dwa :-)

Wieczorem pokażę podobne bransoletki stworzone przeze mnie! 

Dodatkowo!
Warto jeszcze odwiedzić http://www.swiatkoralikow2.pl/index.php
Grafika strony jest trochę słaba, ale są naprawdę ładne rzeczy, sam tam zamawiałam :-) 

Share:  

1 komentarz:

  1. Świetna strona. Zbliża się 18nastka mojej siostry, chciałam skomponować jej bransoletkę z zawieszek typu charms . Niestety co ciekawsze zawieszki w Aparcie kształtują się cenowo na granicy 60-120 zł sztuka, a na taki wydatek nie bardzo mnie stać. Dzięki stronkom wyszukanym i podanym przez Honoratkę naprawdę sporo na tym przyoszczędzę. Ceny na nich są zaskakująco niskie. Generalnie super pomysł na bloga, jestem mile zaskoczona profesjonalizmem i dogłębnym rozeznaniem w temacie. Dziękuje :)

    OdpowiedzUsuń

A Ty?! Co o tym myślisz? - napisz :-)